Przejdź do

SPA

W naszym SPA proponujemy kąpiele w wannie z hydromasażem, kąpiele wirowe kończyn górnych i dolnych, masaże całego ciała oraz ćwiczenia w sali gimnastycznej - bieżnia, ugul, atlas.

W naszej ofercie proponujemy:

 • Kąpiel w kozim mleku

Mleko kozie zawiera dużo kwasów tłuszczowych i cholesterolu, które są składnikami budulcowymi skóry. Ich brak może prowadzić do jej wysuszenia i podrażnienia. Co więcej, mleko jest dobrym źródłem rozpuszczalnej w tłuszczach witaminy A opóźniającej procesy starzenia się oraz selenu. Ten cenny minerał może nawet poprawić objawy łuszczycy, takie jak uciążliwe uczucie suchości.

 • Kąpiel w ziołach

Zioła do kąpieli mogą zbawiennie zadziałać na nasz organizm. Pomagają zwalczyć stany zapalne, ból i zmęczenie, mają dobroczynny wpływ na skórę, pobudzają krążenie krwi. Koją zmysły, pomagają pozbyć się stresu i złagodzić napięcia nerwowe. Są dobrym lekiem na bezsenność, ułatwiają odpoczynek i zasypianie.

 • Kąpiel w solance

Kąpiel w solance usprawnia procesy przemiany materii, prowadząc do oczyszczenia organizmu z toksyn i złogów, a także działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i relaksacyjnie.

 • Kąpiel wirowa kończyn górnych i dolnych

Zabieg ten należy do kąpieli częściowych. Jego istotą jest poddanie kończyn działaniu ciepłej wody wprawionej w ruch wirowy. Dzięki temu skóra poddawana jest delikatnemu masażowi. Kąpiel odbywa się w specjalnie skonstruowanych wanienkach nazywanych wirówkami.

 • Masaż relaksacyjny i klasyczny

Masaż klasyczny ma bardzo wiele zalet. Przede wszystkim masaż klasyczny wpływa bardzo korzystnie na układ krwionośny oraz limfatyczny. Jest też dobrym sposobem zarówno na pobudzenie, jak i na odprężenie, ponieważ bezpośrednio oddziałuje na układ nerwowy.

Masaż relaksacyjny jako technika manualna pozwala niezwykle skutecznie oddziaływać na nadmiernie napięte tkanki mięśniowe. Długotrwały stan podwyższonego napięcia nerwowo-mięśniowego może powodować utrzymujące się uczucie przemęczenia, braku energii i chęci do działania, a nawet problemów z koncentracją.

 • Atlas do ćwiczeń

Atlasy do ćwiczeń to urządzenia, które znajdują bogate zastosowanie w trakcie wykonywania treningu, nawet tego najbardziej forsującego. Idealnie sprawdzają się do stymulacji wszystkich partii ciała, dzięki czemu są mile widziane zarówno w kwestiach związanych ze zwiększeniem wydolności mięśni, jak i ogólnej poprawy sprawności całego organizmu. Atlasy posiadają tą zaletę, że pomagają wyrzeźbić mięśnie pleców, ramion, nóg, a nawet brzucha, zapewniając ćwiczącemu wspaniałą atletyczną sylwetkę.

 • Bieżnia

Chodzenie i bieganie to idealny sposób na utrzymanie kondycji fizycznej, wyszczuplenie sylwetki i na poprawę wydolności sercowo-naczyniowej.

 • Ćwiczenia czynne w odciążeniu – Ugul

Ćwiczenia czynne w odciążeniu – Ugul to ćwiczenia stosowane u pacjentów w celu poprawy wskaźników siły i zakresu ruchu w osłabionych zespołach mięśniowych i stawach.

Wskazania:

 • zaniki i znaczne osłabienie siły mięśniowej
 • niepełny zrost kostny
 • zmiany zwyrodnieniowe stawów
 • ograniczenia ruchomości w stawach
 • stany po unieruchomieniu
 • zespoły bólowe w obrębie aparatu ruchu

 

Lista zabiegów

 1. Kąpiel w kozim mleku / 90 zł / 20 minut
 2. Kąpiel w solance / 80 zł / 20 minut
 3. Kąpiel w ziołach / 70 zł / 20 minut
 4. Masaż całego ciała klasyczny lub relaksacyjny  / 140 zł
 5. Masaż wybranej partii ciała  klasyczny lub relaksacyjny/ 100 zł
 6. Kąpiel wirowa kończyn górnych lub dolnych / ? zł

Pakiety zabiegów

 1. Vestibulum urna nisi, efficitur id lacus posuere, scelerisque luctus tortor. / 200 zł
 2. Sed non lorem erat. Aliquam erat volutpat. / 200 zł
 3. Integer massa turpis, rutrum ut aliquam eget, efficitur ut dui. / 200 zł
 4. In ac nisi sed arcu gravida scelerisque. / 200 zł
 5. Morbi porta augue venenatis elementum placerat. / 200 zł
 6. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus. / 200 zł